| Xtream24 a întrebat:

Imi puteti spune si mei va rog frumos un site unde pot vedea meciurile din liga2 live? Dar nu site-uri de genu flashscore... vreau site-uri in care sa vad tot meciul....in special meciurile cu Chindia Targoviste.
VA ROG FRUMOS ajutati-ma!
Mumtumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Adică video?
Nu, nu poți vedea întrucât nu există licență pentru transmiterea meciurilor de Liga 2. Nici Digi Sport, nici SportRo sau Dolce Sport nu au licență pentru meciurile de liga a doua. Înainte se mai transmiteau pe Digi Sport.

| Xtream24 explică (pentru Anonimuserr):

Eu stiam ca inainte unele meciuri se mai transmiteau si la radio...acum nu mai e la fel?

| Anonimuserr a răspuns (pentru Xtream24):

Din păcaet nu mai e așa ca înainte. Se transmiteau și unele meciuri din Liga a 2 înainte dar acum nu din păcate.

3 răspunsuri:
| SatanicBear a răspuns:

DigiSport si Dolce transmit cateva meciuri din liga a 2-a, uita-te prin grila lor din cand in cand, poate dau si ceva meci al Chindiei.
Week-end-ul asta, de exemplu, se transmit Rapid - Galati si FC Bihor - Gaz Metan