| Eron a întrebat:

Salut.Imi puteti spune si mie niste exercitii care sa ma ajute sa sar cat mai mult in inaltime? Multumesc!

5 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Tractiunile la bara nu te ajuta laughing)) sa sari trebuie sa faci exercitii polimetrice si sa sari cu njiste greutati de glezne de 1 1.5 kg

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! aici gasesti raspunsul intrebarii tale http://www.ziare.com/articole/exercitii+crestere+inaltime

| ooLaviii a răspuns:

Tractiuni la bara; Sarituri cu geninchii la piept; Sarituri in inaltime; Gimnastica etc... Fundita?

| AdRiaN20 a răspuns:

Tractiunile la bara te ajuta la cresterea in inaltimetongue

| werwer a răspuns:

Am avut si eu nevoie de asa ceva si a trebuit sa gasesc raspunsul singura...sari de 2 3 ori pe zi cat poti nu stiu 50 de sarituri dat de inalt poti(eventual cu mainle in sus si tragund de ele) sau sa sari din ghemuit cu mainile intinse. sper sa iti fie de folos