| MihaitaFk a întrebat:

Salut imi spuneti si mi-e mesele + ce trebuie si cand trebuie pe zi ca sa am 6 patratele, da am vointa mi se vad 4 app 6 dar nu prea nu sunt gras, am lucrate toate grupele de muschi decat cele de la picioare nu ma strofoc asa tare sa le lucrez si am 15 ani?

Răspuns Câştigător
| Dinu77744 a răspuns:

Te asiguri ca mesele sa nu aiba prea multe calorii daca ai incalcat treci repede la sport! iti recomand un canal de pe youtube pasionprofesion!

1 răspuns:
| edyBit a răspuns:

Pentru a avea u abdomen definit nu sta doar in alimentatie incerca sa faci mai multe abdomene si nu doar un singur tip de abdomen incearca mai multe vezi ca si abdomenele sunt unele ce actioneaza in partea de sus alte in partea de jos
Multa bafta!