| daniela_7403 a întrebat:

Cam cat timp trebuie sa lucrez cu bicicleta ca sa am niste picioare bine lucrate si fese desigurwinkingadica de cat timp am nevoie ca sa se vada efectele cat de putin macar:laughing)

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Bicicleta trebuie combinata cu stepperul si respectiv banda pentru a ajunge la un astfel de rezultat.

| arrriadna a răspuns:

De acord cu Daniela. Bicicleta nu e suficienta. Macar incearca "niste" aerobic + bicicleta + hidratare suficienta + no:paine/dulciuri/fainoase (d-astea cu hidrocarburi multe).

| daniela_7403 explică:

Cum adica no paine fainoase dulciuribig grin eu vreau sa-mi fac figura nu sa slabesc, sunt tare slabasadnu m-ati inteles corectlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu un mod de a ati lucra eficient, repede si placut fesele. lasa un id si o sa te ajut. mentionez ca sunt profesor de fitness.