| AndreYutzUU a întrebat:

Ca sa faci muschi(patratele)la abdomen trebuie sa fii gras sau slab? Va rog spuneti-mi, funda si vot! Ms

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Trebe sa slabesti ca sa ai patratele ca gras nu se vede deloc.

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Unde ai vazut tu sunca cu patratele?laughing

| AndreYutzUU explică:

Sunt cam slabutz,deci, mersi, toti primesc voturi.

| ZZG a răspuns:

Nu conteaza, singura diferenta e ca daca esti supraponderal ai mai mult de munca, in schimb daca esti mai slabut reusesti mai repedetongue

| argint321 a răspuns:

Muschiul e una si grasimea e alta.
si ca sa faci muschi trebuie sa iti antrenezi bine muschii doar odata pe saptamana... ma refer la grupahappy bafta.

| daniela_9487 a răspuns:

Trebuie sa fii intre gras si slab adica potrivit. Adica daca esti gras si faci mult sport ajungi mai greu la forma dorita, iar daca esti slab tot atat de greu ajungi la forma dorita.In concluzie trebuie sa fii intre. TE ROG SA-MI DAI SI MIE FUNDITA CA EU NU AM NICI UNA PANA ACUM.