| anonim_4396 a întrebat:

Salut,in curand vreau sa ma apuc de sala si vreau sa iau niste suplimente nutritive si m-am gandit sa iau creatina.Ce creatina imi recomandati, praf sau pastile? Un link daca se poate ar fi super.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Tot aia. Dozajul la pastile e mai usor. Aia e singura diferenta. Intra pe megaproteine.ro si ai acolo pe stanga creatina. Alegi orice vrei, nu difera decat pretul. La creatina nu conteaza cat de ieftina e, isi face treaba indiferent de firma sau forma

1 răspuns:
| YoBuDy a răspuns:

Depinde ce preferi, si eu fac sala, si iau in momentul de fata creatina pastile si sunt multumit de ea.