| Ajmacagica a întrebat:

Salut. La pariul de la fotbal psf1, in repriza a 2-a se tine cont de scorul din prima repriza, sau nu? Adica daca in prima repriza este 0-1 iar in a 2-a este 1-1, pariul este castigat pentru ca a 2-a repriza a fost castigata cu 1-0 de catre prima echipa?
ms dau funda

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu am mai jucat la pariuri sportive de vreo 12 ani, daca imi aduc aminte bine psf1 este destul de simplu, fie la sfarsitul primei reprize 45 min fie la sfarsitul celor 90 minute (cu prelungirile de rigoare) scorul trebuie sa fie 1(invingator) pentru echipa gazda.
Tu ne-ai prezentat un scenariu in care rezultatul la pauza este 0-1 adica conduc oaspetii iar la final 1-1 adica x, in acest caz pariul este pierdut.
Daca la pauza rezultatul ar fi 1-0 pentru gazde, iar la final scorul este 1-1, cu siguranta pariul est castigat pentru ca ai pus PAUZA sau Final 1.
Daca gresesc sa zica un parior din generatia mai noua happy