| king5151 a întrebat:

E adevarat ca pe superbet dacă de ex am la un meci ca bat gazdele si in prima repriza e 2 0 pentru ei, imi pune pariul castigator? Indiferent de rezultatul final

10 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu lol.

| king5151 explică (pentru Wr3nch):

Pai explica, de ce nu

| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca "bat gazdele" inseamna ca trebuie sa castige gazdele meciul, nu sa aiba mai mai multe goluri in prima repriza.

| king5151 explică (pentru Wr3nch):

Nu ai inteles, superbet are o chestie, super avantaj, daca echipa pe care ai pus ca bate are deja 2 la 0 sau 3 la 0 iti pune meciul castigator.

| Yuoia a răspuns:

Nu.
Difera scorul la pauza de scorul final.
Stiu ca se pot face pariuri la pauza si pariuri de final.
Asa ca, nu ti-l pune castigator indiferent de scorul final.

| king5151 explică (pentru Yuoia):

Frate, stiu cum se joaca, dar am vazut si o reclama, de genul, echipa ta are 2-0 si vrei sa nu mai stai cu grija, joaca la super avantaj, si stiu multi care zic ca pe superbet ti-l pune corect indiferent de scor, intreaba tu pe cine vrei

| ZokoZEW a răspuns:

Frt! parerea mea este ca superbet este o facatura, castigi o suma mare, si odata ce ai vazut ca ai bani, spui sa mai incerci. Poti sa joci la superbet, numa sa nu bagi tu bani in superbet, ai accesul la o rotire pe zi...profita, poti castiga 10 lei pariu gratuit, bagi 10 pe o echipa de fotbal si faci dublu... si tot asa.

| king5151 explică (pentru ZokoZEW):

Stai putin... nu are nicio legatura DOAR superbet-ul, sunt atatea cazino-uri online, asta e riscul daca te joci la ele. Decat pacanele, crede-ma ca sunt mai bune pariurile de 100 de ori.winking

| ZokoZEW a răspuns (pentru king5151):

Am auzit de la multi prieteni ''am castigat 6 millioane pe superbet,'' el a continuat sa bage si a pierdut aia 6 millioane, sfatul meu este sa bagi la pariuri sportive.

| king5151 explică (pentru ZokoZEW):

Stiu frate