| necunoscutulmarius a întrebat:

Salut, ma ajutati cu ceva?
As vrea sa merg la fotbal in Sighetu Marmatiei, stiu cateva echipe dar nu stiu unde sa ma inscriu, unde sa dau de ele (EX: FC Plimob Sighet...etc). Ma ajutati daca va rog cu un numar de telefon de la un antrenor sau o adresa, o strada unde i-as putea gasi? Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Ionica_Iulian_Marius_1977 a răspuns:

Pei intri pe google si scrii acolo numele echipei si vezi detalii despre acea persoana sau echipa pe care dorestii tu
FUNDA?

| necunoscutulmarius explică (pentru Ionica_Iulian_Marius_1977):

Daca ar arata! Dar nu arata nimic despre acea echipa dor de meciurile ei cu cine le are

1 răspuns: