| maxpaynelol a întrebat:

Maine dau norma la sport la gimnastica. A zis doamna ca daca nu pot face rostogolirile si podul am 4. Pot sta in cap,sa fac lumânarea, sa merg in maini dar nu pot face ce am zis mai sus. Urgent. Cum reusesc sa le fac?

3 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Cum adica sa-ti dea 4 pentru ca nu poti sa faci ceva? Nu exista asa ceva, spune-le parintilor tai. Nu te poate obliga sa faci ceva ce iti este fizic imposibil, sub amenintarea unei note proaste.

| maxpaynelol explică:

Nu ii face nimic..Alti copii nici nu pot sta in cap si pot face rostogolirile dar eu nu.Trebuie neapărat sa invat cum.

| AFR81 a răspuns:

Daca tu spui ca nu reusesti sa faci exercitiile respective, cu siguranta un raspuns pe TPU nu va schimba, miraculos, situatia. Pur si simplu da-ti silinta maine la norma. Profesoara, daca nu e absurda, cu siguranta va aprecia efortului pe care l-ai depus, va aprecia faptul ca incerci si va trece, pana la urma, cu vederea ca iti este fizic imposibil sa executi. Nu vei primi nota maxima, insa nici 4 nu-ti va trece in catalog.