| Suntbaiat123456789 a întrebat:

Bună TPU, am început la școală gimnastica și nu pot să mă rostogolesc, podul și lumânarea le fac simplu dar rostogolirile nu le pot face nicicum. Faza e că avem un prof. foarte rău și vrea să facem totul la perfecție, dați-mi sfaturi ca să pot să fac rostogolirile deoarece acum orele de sport sunt un calvar pentru mine.

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Nu știu, dar nu te exaspera prea tare!winking Fii calmă și liniștește-te! Adică, nu ai de ce să îți faci griji. big grin Tu demonstrează, doar că faci cât poți, chiar dacă ceea ce poți, nu e neapărat, totul. Mult succes la sport! Funda? big grin

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și cum vrei să îți povestim de aici despre rostogoliri?