| Iustin_Maxim_1996 a întrebat:

Mi-am comandat niste manusi de portari si la marime am selectat marimea 5 si nu stiu daca este buna marimea pentru varsta mea, am 14 si niste maini cu o marime medie, nici prea mici, nici prea mari.Imi poate spune cineva daca este buna marimea?

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Câteodată mărimile nu se potrivesc aşa cum ar trebui.

Sfatul meu, mergi la un magazin calumea şi vezi, probează mânuşile şi e mai ok, nu mai aştepţi după curier. dar acum că le-ai luat nu ştiu ce să zic, e posibil să-ţi vină mici, alea sunt pentru copii şi sunt XS ( Extra Small ), deci cea mai mică mărime