| XxDyaxX a întrebat:

Credeti ca marimea 85B la sutien este o marime mare pentru o fata de 13 ani?laughing...Adica...e mic medie sau mare?straight face. Si are ceva daca intr-adevar e prea mare?:-s[la varsta mea]

6 răspunsuri:
| XxDyaxX explică:

Mica*

| anaisu a răspuns:

Eu am 12 si am 80btongue si stai linistita mai bine sa ai decat sa nu

| Dee_9331 a răspuns:

Eu una cred ca e cam mare. Si apropo daca esti una dintre fetele care cred ca daca ai sanii mari e super tare sa stii ca nu e asa.

| DEEA_6731 a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiuhappy te-as ajuta cu cea mai mare placere sry mno straight face

| DEEA_6731 a răspuns:

Am facut rost de raspuns. 85b este o marime medie

| vanessa_8631 a răspuns:

Depinde si de cum arati. Daca esti inalta, slaba sau putin plinuta... dar poti sa stai linistita ca nu este nicio problema:*