| tudorvl90 a întrebat:

Nu inteleg ceva in Liga II de fotbal. Ce inseamna ca intr-o etapa echipa cutare "nu joaca" sau "sta"? Cum s-a intamplat de exemplu in prima etapa cand CSM Ramnicu Valcea nu a jucat iar acum ACS Poli Timisoara nu a jucat, deci sunt cu un meci in minus.

Răspuns Câştigător
| leftside a răspuns:

O echipa s-a desfintat si s-a retras din campionat, raman un numar de echipe impar si atunci fiecare echipa trebuie sa stea cate o etapa. Nimeni nu va fi cu un meci in minus pentru ca toate vor sta.

| Gabriel07 a răspuns (pentru leftside):

Leftside ce pot sa spun? Ai gura aurita!