| AlexandruZoumb a întrebat:

Salut oameni, vreau sa-mi pun pe skateboard "skid plate" pentru boardslide și nu am reușit sa găsesc decât prin SUA dar cu niște costuri de livrare imense, știți de unde as putea cumpăra mai iefain? Pana în 100 de lei.

1 răspuns:
| ceciliastefanescu2000 a răspuns:

Noua versiune de TPU.ro păstrează toate funcționalitățile pe care le cunoști și le iubești, dar aduce și super-noutăți care sperăm să-ți facă plăcere. Pentru că ne-am dorit mai mult decât o nouă imagine pentru site-ul nostru.