| bobo404 a întrebat:

Nu stiti cumva unde as putea gasi un skateboard element mai ieftin decat la freestyle?

8 răspunsuri:
| DonGiovanni a răspuns:

Daca vii in zimnicea gasesti skateborduri de la freestyle cu doar 60 lei. (daca cum vii iti dau eu adresa la magazinul ila pe privat)

| KeepCalm a răspuns:

Intersport. cam 80 -100 lei

| pysyuctzza a răspuns:

Buna, incearca pe e-bay big grin succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimnicea e orasul cel mai frumos din lume si cred ca cine vede zimnicea ramane cu gura cascata pentru ca este un oras fuarte frumos si romania E tara cea mai frumuasa din lume eu acum ma aflu an spaniA asA va spun la tuata romania ca ieste o tara fuarte urata si nu exista pe lume tara mai frumuasa ca romania si zimnicea va pupa. NEG MADALINA ROXANA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In plevna la super splendid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da dar debinde complet si ce pret cel mai oeftin 180ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La carefour depinde sunt intre 1 2 15 20

| atomic a răspuns:

O lista cu cele mai populare skate shopuri romanesti: http://sk8ing.ro/skate-shops/