| Andrei2k15 a întrebat:

Ok, deci vreau un raspuns cat mai simplu la aceasta intrebare va rog : Cu o dieta sanatoasa si sport zilnic ( atat la sala cardio cat si acasa cateva exercitii fizice ) cate kilograme credeti ca voi slabi in 3 luni? Sigur, raspunsurile difera de la persoana la persoana, dar as vrea sa vad ce sfaturile celor ce au trecut prin acest lucru. Am 85 kg si 1.82 inaltime, stiu ca inaltimea trebuie sa fie in echilibru cu greutatea gen : 1.82 cu 80-82 kg etc.dar la mine s-a pus mai mult pe abdomen si solduri grasimea. Deci, cam cate kilograme voi slabi in 3 luni cu acest program de lucru? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Rancilio a răspuns:

Nu stie nimeni asta! Ca sa afli apuca-te de treaba si nu mai manca seara, ca nu dai jos nici daca alergi la maraton! http://www.farmpro.ro/