| Andrei2k15 a întrebat:

Deci, trec direct la subiect. Am 18 ani, 1.82 inaltime si 88 de kilograme. Intrebarea mea este : Cu un program la sala de forta care include forta plus cardio la sfarsitul programului si cu o dieta sanatoasa, acum avand burta si solduri foarte vizibile, cam in cat timp o sa am un abdonemt de invidiat? Tintandu-ma de program saptamana de saptamana si de dieta la fel. Multumesc anticipat, cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Moonlight15 a răspuns:

Cardio dupa parerea mea este doar o picatura in ocean atunci cand e vorba de slabit. Daca nu ma crezi, hai sa iti dau un exemplu. Il cunosti presupun pe Lazar Angelov... el mereu se mentine extrem de definit, si face cardio 2-3 ori pe saptamana, dupa chef 20 de minute de sprint. Dieta e baza. Calculeaza caloriile de mentinere, si inmulteste cu 0, 75 - achizitioneaza un cantar de bucatarie si urmeaza acele calorii. Numai asculta de cei care spun ca trec la definire, si mananca salate si fructe toata ziua, aia e o prostie IMENSA.

http://www.thinkeatlift.com/......ea-dietei/

Recomand!

1 răspuns: