| UnNumeCiudat a întrebat:

Salut, pentru a creste mai repede la sala, ar trebui sa fac pe serie 4 repetari cu greutate mare si 10-15 cu greutate mica?

4 răspunsuri:
| bogabogdan a răspuns:

Ar trebuii sa faci cate serii faceai inainte dar in fiecare zii pui cate 2 kg in plus.

| neutrino a răspuns:

Sala se face sub indrumarea unui "meserias", altfel risti sa muncesti mult, cu rezultate minime.

| Cosmin86 a răspuns:

Sa mananci mai mult in primul rand.

| SiLaS a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai grija la ce mananci ca sa cresti mai repede nu la ce exercitii sa faci si daca vrei pentru masa musculara fa 4x8-10