| AlexandruAnst a întrebat:

Pentru cei ce au cont in liga prosport. Mi-am facut echipa, am aranjat-o etc. Cum fac sa joc o etapa sau cand se joaca? dati-mi si mie niste detalii. Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| r0ckmyw0rld a răspuns:

Etapa este echivalenta cu cea din campionatul nostru, deci din februarie, sau cand incepe liga 1. De exemplu, daca ai in atac un jucator de dinamo, cand jucatorul respectiv marcheaza in campionat, primesti si tu puncte in liga prosport. tu nu trebuie sa joci, decat wsa te ocupi de echipa si transferuri.