| 07mry13 a întrebat:

Pentru cei cunoscatori, as vrea sa stiu o tehnica de alergat, stiu ca cei care alearga la maratoane au o tehnica anume

Răspuns Câştigător
| h4cker a răspuns:

Tehnica de alergat pai depinde, prima oara trebuie sa incalzesti muschii ca sa nu te accdentezi, si alearga pe varfuri si misca bratele pe langa corp pentru o mobolitate mai buna si o viteza mai buna, si cei care participa la maratoane nu folosesc nimic mai deosebit de cea ce ti-am zis eu acum, numai ei au un obiectiv, alearga constant si pe final daca mai pot forteaza, dar pentru fotbal asta ii cel mai bun sfat pentru a alerga happy sper ca ti-am fost de ajutoe. happy