| m1dn1gh7 a întrebat:

Salut! Pentru cine se pricepe la biciclete, care ar fi cea mai bună variantă pentru o bicicletă pliabilă într-un buget de 300 de euro? Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Gasesti una in Decathlon, is Spania e la 199€ si ai garantie cel putin 2 ani pe ea. Decathlon e si in Romania si trimit si poti cumoara online si ti se trimite acasa

| Mirel4412 a răspuns:

Https://m.nichiduta.ro/......tru-320351 gclid=Cj0KCQiA95aRBhCsARIsAC2xvfyK4KZ4UCpAFPWdfSquhUyBob0bqpovjDaU9hOdgROxqWjA33qEEo0aAgO_EALw_wcB