| LoveParis a întrebat:

As avea nevoie de cineva care se pricepe la biciclete pentru a ma ajuta sa-mi aleg o bicicleta! Urgent daca se poate!

2 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Nici tu nu esti profesionista, doar amatoare, intreaba o bicicleta pentru plimbari pe strada, alegeti modelul care iti place si gata.
Bafta!

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Bicicletele sunt de mai multe feluri: BMX (cascadorii), Mountain Bike (bicicleta de munte), DownHill (bicicleta de padure/camp/deal), biciclete de curse (biciclete de la competitii gen Le Tour Du France/ La Ronda)... Cam asta e tot