| Xenoverse a întrebat:

Salut, Pentru voi nu e enervant sa pierzi un meci si restul sa castigi? Acum era sa castig un bilet, mama lor de Lens.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mulți au pierdut pe meciul ăla, am fost inspirat că nu l-am luat.
Am luat 300 lei în seara asta, dar am stat cu emoții la GM Alaves. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și uite, acum e rândul meu să mă oftic: mocirla de la Botoșani mi-a transformat un câștig de 750 lei într-o șansă de 15 lei. big grin Ăsta-i farmecul pariurilor. laughing

| Alexandruuu88 a răspuns:

Salut,crede ma ca e foarte aiurea sa pierzi pe un singur meci, mai bine sa nu iasă nici unul.Am crezut ca fac infarct la meciul Lazio-Juve, am avut x pe ei, in ultimele secunde da gol Juve straight face

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Ehee, daca ai stii cate bilete am pierdut pe un singur meci ori pe un singur gol?
Dar asta e, joci la risc?
Trebuie sa stai tare cu nervii si sa incerci sa joci din castig?

| BeautifulOne a răspuns:

De aia nu jucam la pariuri