| Nikolassss a întrebat:

Poate sa ma invete si pe mine cineva sa bag la pariuri sportive? si unde as putea vede ce meciuri sunt si vor fi si la care se castiga mai multi bani?

Răspuns Câştigător
| ciopa a răspuns:

Te duci la o agentie specializata. acolo ai niste panouri unde sunt lipite hartiile cu meciurile din zilele urmatoare. iei o hartie un creion si fiecare meci in parte are un cod scrii codul pe hartie si in dreptul lui scrii 1 sau 2 adica castiga prima echipa sau a doua cat despre castiguri te uiti la cotele meciurilor iat aici cel mai bun site care il stiu: http://www.flashscore.ro/

Funda?

1 răspuns:
| Condrat_Alexandru_1996 a răspuns:

Pai te duci la o agentie de pariuri si pui acolo de la un leu in sus dar mai intai citeste niste instructiuni pe net