| SuZuki98 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine sa-mi spuneti cand bagi la pariuri sportive si bagi sa zic 13 meciuri si din alea 13 meciuri pierzi unu sau doua meciuri sa zic mai iei bani pe acele exhipe pe care nu le-ai pierdut sau se anuleaza tot biletul ca ai pierdut acel meci?

Răspuns Câştigător
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Se anuleaza tot biletul si e necastigator

2 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

Asa as baga si eu 100 de meciuri si daca nimeresc vreo 20-30..nu mai trebuie sa muncesc o viata big grin

| edytza1 a răspuns:

Pai da, se anuleaza, da nu mai primesti banii pe nici un meci, de fapt depinde si de meci, un amic de al meu cate odata mereu baga intentionat sa piarda unele meciuri ca lua mai multi bani pe altele pe acelasi bilet, dar nu mai lua pe acele echipe, dar nu mereu iei banii pe restul, cate odata ti se anuleaza tot biletul, conteaza foarte mult echipele, si cat bag pe bilet, el baga 2 lei ca la astea e putin mai usor, sa castigi, lua 40lei si cate 100 - 200 lei, dar de obicei, e nasol cu pariurile asteahappy! Funda?