| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pot sa ma apuc de fotbal si de la 16 ani? Sau e prea tarziu?

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Cam tarziu sincer sa iti spun.
Mai bine apuca-te de altceva.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de ce vrei sa faci - profesionist sau amator - de cat de talentat esti si daca esti dispus la multa munca.
Culio, un fost fotbalist de la CFR Cluj, spunea ca s-a apucat de fotbal la 19 ani.

| Valentyna290497 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu!
Daca esti bun la football te poti apuca la ce varsta vrei

| Raaaul123 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Sincer vreau sa fac si profesionist, si sunt destul de talentat ca fundas, iar dispus la munca nu e nici-o problema. Crezi ca e cam tarziu?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Raaaul123):

Daca este asa nu este prea tarziu.