| S0nofS4tana a întrebat:

Pot sa ma apuc de fotbal si de la 14 ani? Sau e prea tarziu?

Răspuns Câştigător
| GhostRiderr a răspuns:

Nu te stresa te poti apuca si eu m-am apucat de acuam si am doar 14 ani nu est etarziu!

| S0nofS4tana explică (pentru GhostRiderr):

A ok mersi ca mi-ai spus, asteptam sa-mi dea cineva un exemplu pe propria persoana.

| GhostRiderr a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Npk prietenash happy (funda?

24 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Nu nu e

| onasis1961 a răspuns:

Depinde te talentul nativ! Dacă ai ceva stofă, nu e târziu niciodată!

| Alex1997fun a răspuns:

NU e niciodata prea tarziu.Iti dau si un exemplu din handball:

Ivano Balic s-a apucat de handball la 16 ani, dar asta nu la oprit sa fie cel mai bun jucator de handbal din lume(de >3 ori cred, nu sunt sigur)El este un fel de Messi in football

| Dariusuu a răspuns:

La 14 ani e foarte ok frate.

Bafta la antrenamente si meci.

| alexs99 a răspuns:

Niciodata sa nu spui niciodata...

| LolaLollita a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu sa faci ceea ce iti place.

| Never4ever a răspuns:

Nu te apuca!

| S0nofS4tana explică (pentru Never4ever):

De ce? laughing)

| Never4ever a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Ca e o mare prostie ce iti ocupa timpul.

| S0nofS4tana explică (pentru Never4ever):

De ce crezi asta?

| Never4ever a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Ce nu e adevarat? Mai bine te apuci de altceva.Nu football.

| S0nofS4tana explică (pentru Never4ever):

Fotbalul nu e nasol, cei care il practica (majoritatea golani, tigani) sunt jegosi si nesimtiti.

| Never4ever a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Si tu te numeri printre ei?

| S0nofS4tana explică (pentru Never4ever):

Pai nu eu, dar ma refeream asa la majoritatea alora care practica fotbal, adica totusi nu e un sport asa nasol, e spectaculos si destul de frumos, ca altfel nu s-ar mai investi atat de multi bani in el...

| Never4ever a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Da...poate...

| Goooogle a răspuns:

Este o varsta perfecta dar trebuie sa te tii de acest sport pentru ca daca te lasi la 20 de ani de el si vrei sa te apuci de altceva o sa iti fie foarte greu.

| Ra1NbOw24 a răspuns:

Nu conteaza la ce varsta te apuci! Sa ai spor la fotbal! Fa ceea ce iti place!

| GiGiMan a răspuns:

Pai nu te opreste nimic sa te apuci de fotbal de la varsta asta dar nu cred ca ai sanse sa-ti faci o cariera din asta daca nu ai experienta in domeniu...

| S0nofS4tana explică (pentru GiGiMan):

Pai am ceva experienta, am facut si inainte fotbal 2 ani, si am si calitati necesare, am viteza si stiu sa driblez cat de cat.

| ZiBa a răspuns:

La 14 ani nu e tarziu, dar trebuie sa muncesti foarte mult.
Daca o sa te apuci succces.

| victor06 a răspuns:

NICIODATA nu e prea tirziu eu de exemplu la 15 ani m-am apucat de taekownodo si peste 8 luni am luat locul 2 la campionat

| xMaLbOrOx a răspuns:

NU E TARZIU DAR SA STII CA EU FAC FOTBAL DE LA 7 ANI SI AM ACM 17 SI SUNT LA ECHIPA C.S.M.Moinesti poti sa te uite si daca te apuci la 14 ani nu e nimic dar sa cea ce-ti place