| GeorgeHRS a întrebat:

Practic fotbal si joc la o echipa, am o problema. Nu stiu de unde sa imi cumpar niste ghete de fotbal bune si ieftine. Poate imi dati si mie niste site-uri cu ghete de fotbal bune si ieftine, dar sa le cumpar online. Un site, dar in afara de www.okazii.ro.

2 răspunsuri:
| Marius7121 a răspuns:

Ai grija sa nu puna Milan ochii pe tine si sa iti propuna un contract pe 5 ani.

| ruzvi72 a răspuns:

Depinde ce post joci. Daca esti bun la suturi si la pase eu zic sa iti iei mercuriale, dar daca esti bun la driblat eu zic sa iti iei F50 sau Umbro.Incearca la InterSport pentru ca este mai ieftin.