| Laurentiu_Spataru_1998 a întrebat:

Care sunt cele mai bune ghete de fotbal(Nike vapor 8 sau 9 si Adidas f50) si de ce? Vreau detalii(caracteristici) despre cele 3 modele.Si va rog sa-mi dati si niste site-uri de unde pot sa le cumparhappyFunda

Răspuns Câştigător
| 3KRoS a răspuns:

mai bine ai merge pe miocoach adidas

| Laurentiu_Spataru_1998 explică (pentru 3KRoS):

Mersi...mi-ai fost de mare ajutor

7 răspunsuri:
| 3KRoS a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url te descurci mai departe!

| Laurentiu_Spataru_1998 explică (pentru 3KRoS):

Mda dar trebuie sa imi iau o pereche de ghete(doar una) si nu stiu pe care...Sugereaza-mi care e mai bun dintre adidas f50 micoach 2 nike vapor 9 si puma evo speed 1 si de ce plzzzzzzzzz

| 3KRoS a răspuns:

Le vrei originale?

| 3KRoS a răspuns:

Daca da ti-as sugera adidas f50 micoach sunt foarte usoare si te ajuta la alergare dar daca vrei ceva pentru sut as zice sa iti ieihttp://www.prodirectsoccer.com/......60348.aspx sau pentru control http://www.prodirectsoccer.com/lists/nike-football-boots-control.aspx

| Laurentiu_Spataru_1998 explică (pentru 3KRoS):

Multumesc 3kros...dar eu caut ceva care sa combine viteza, acuratetea(sutul) si controlul(pretul nu conteaza) sau ce e mai bun pentru extrema stanga sau atacant (numai adidas si nike)!

| Laurentiu_Spataru_1998 explică (pentru 3KRoS):

3kros nu vreau sa te mai stresez dar spune-mi care este mai bun? Nike t90 laser 4 acc volt/citron/black adidas f50 micoach 2 adidas adipower predator sau puma evospeed 1 1k