| BlackBanana a întrebat:

Recent m-am decis sa incep la sala. Ca orice incepator, nu stiu ce e mai bine pentru mine asa ca sper ca cineva sa ma poata ajuta. Caut o sala in militari (prefer zonele gorjului, lujerului, apusului), cu antrenor personal. Pana acum, cea mai ok pare a fi fittness&spa2000 (este si foarte aproape de mine). Daca aveti opinii despre aceasta sala sau altele care s-ar incadra in tiparul dat va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Rancilio a răspuns:

Daca sala are antrenor personal o sa-ti explice el ce trebuie sa faci. http://www.farmpro.ro/categorie-produs/pentru-sportivi/