| AndreeaM123456 a întrebat:

TPU! Caut si eu un antrenor personal care sa vina cu mine la sala sa ma stimuleze, sa ma munceasca si sa obtin rezultatele dorite... Stiti vreun antrenor in Pitesti? ( nu vreau sa apelez la cei de la sala) Multumesc!

4 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Nu ai nevoie de un antrenor personal...
Ai nevoie doar de cineva care sa iti spuna ce exercitii sa faci si ce sa mananci.
Plus de asta un antrenor personal nu vine cu tine la sala daca nu sari cu banu.
Eu am invatat singur, fara nici un antrenor.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Orice sala ar trebui sa aiba antrenor, si din cate stiu, iti pot fi si antrenori pesonali, daca ii platesti

| aumih16 a răspuns:

Antrenorul personal! vrea sa faca din tine un barbat adevaratlaughing sau femeie adevaratalaughing

| AntrenorFitness a răspuns:

Da, este benefic un instructor personal,,, din pacate nu cunosc unul in Pitesti http://www.despreculturism.ro/......sonal.html