| Mariand67 a întrebat:

Salut, recomandare sala de sport în București? Sunt la o sala de un an și 6 luni și aș dori să o schimb, este cam mica și nu prea are multe aparate cum am văzut la alte săli. Aveți ceva recomandări, stau la Piata ferentari ceva maxim 40 min distanță, sa fie mai modernă și daca se poate sa fie mai spațioasă că la asta unde merg acum când mă duc eu la sală 6-7 după-amiază e full multe aparate nu mai fac ca este coadă. Și dacă puteți să spuneți cat costa, mulțumesc.

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

Majoritatea salilor sunt full dupa ora aia. Sala de la prosper am auzit ca e cea mai top din zona, dupa ce a fost renovata. Mai e cea de la Liberty, Green gate, la electromagnetica mai este o sala (nu am fost nici o data asa ca nu am o parere), plus multe alte sali de cartier sa zic asa.