| GoGu7 a întrebat:

Salut (scuzati categoria nu stiam unde sa pun). Daca fac un bilet la pariuri pe site si il scot la imprimanta trebuie sa ma duc cu el la ei sa il valideze sau ceva sau daca il castig pot sa ma duc sa imi ridic banii cu el?

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

Dai "printează" sau ceva de genul şi o să-ţi apară un bilet virtual cu un cod pe el. Iei codul, te duci cu el la casa de pariuri şi i-l comunici ăleia de acolo. Îl plăteşti şi-ţi dă biletul. Dacă-ţi iese te întorci cu el şi-ţi dă banii. Cum naiba să meargă ce ai zis tu? Crezi că poţi să pui la pariuri moca sau ce? laughing