| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog cine stie cm influenteaza sexul asupra sportului si anume asupra culturismului! a in vedere e bine sa faci sex daca faci sala! adica eu vreau sa fac ceva serios pentru a participa la concursuri si ma ocup serios, dar daca uneori mai fac si sex, ajuta aceasta sau din contra te slabeste?

3 răspunsuri:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Iti scade nivelul de testosteron. Dar nu ai ce face, nevoia o cere de cele mai multe ori.

| bObby123 a răspuns:

Cica nu e bine sa faci sex inainte de antrenament pentru ca nu o sa mai ai forta necesara ca sa te antrenezi cum trebuie

| Importantul a răspuns:

Salut, nici o data sa nu faci sex inaintea unui concurs sexul, cum ai zis si tu slabeste, te inmoaie sa zic asa.
Sper ca te-am ajutat.