| valy01 a întrebat:

Stie careva site-uri de ponturi bune la pariuri(sau chiar site-uri cu meciuri furate sau blat) sau pe Facebook cu meciuri gratuite?

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Site-uri sau pagini cu meciuri aranjate nu o sa gasesti. Nu sunt prosti cei care cumpara meciuri sa le dea si la altii. Ce vezi tu pe Facebook sunt pacaleli. In schimb, exista site-uri si pagini de Facebook in care oameni normali ca si noi, dupa ani de experienta, analizeaza si ofera gratuit sau cu bani ponturi/pronosticuri. O sa iti las cateva pagini, grupuri si site-uri, zic eu, de incredere:
Grupul BOFT (cauta-l pe Claudiu Hood pe Facebook si roaga-l sa te adauge)
Flavius Dreghici - Total Goals Predictions
Gold Pont by Radu Pintea & CO
Comunitatea Superpont
Ponturi Pariuri Hunter
www.ptenis.com