| Reeves a întrebat:

Salut, stie cineva cum fac sa mearga ma bine suspensiile la bicicleta? Imi merg pana pe la jumatate, dar vreau sa mearga la maxim. Daca raspunsul o sa fie sa le ung cu ulei vreau sa-mi spuneti pe unde sa pun si cum sa pun. !

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Suspensiile de la bicicleta NU o sa iti mearga NICIODATA pana la maxim.
Dar pana la jumatate sau putin mai mult o sa iti mearga.
Ungele cu niste vazelina sau niste ulei de lant pentru biciclete ( este anume pentru ele si gasesti la magazine unde sa vand biciclete ).
Bafta!

1 răspuns:
| anibanani145 a răspuns:

Ai un fier si il desfaci la suspensiile alea de la mijloc