| Madayna a întrebat:

Cum pot invata mai repede sa merg pe bicicleta? Bine-nteles ca o sa ma invete cineva care stie sa mearga dar care sunt metodele?

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Perseverență.
Cazi, te lovești, te ridici și o iei de la început.
Cred că asta este cea mai simplă variantă posibilă.

| FineBroAndy a răspuns:

Asta se învaţă de la sine, nu trebuie să-ţi faci griji happy Doar te ţine cineva de şa şi de mână în timp ce pedalezi şi îţi dă uşor drumul.Repeţi asta de câteva ori şi vei reuşi big grin

| DenisIonut01 a răspuns:

Cineva te tine de sit sa iti mentine echilibru si la un momendat iti da drumul, tu nu trebuie sa te gandesti la asta. Perseverezi si inveti repede.