| bwb a întrebat:

Salut, stie cineva daca este vreun baiat care sa retransmita live pe You tube meciul lui Benny?

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

Benny Adegbuyi vs Badr Hari, tonight 10:00pm

Passul 1: Instaleaza Acestream (play store);
Pasul 2: Viziteaza siteul: http://m.manutv.net/
Pasul 3: Dai click pe logoul canalului pe care știi ca e meciul;
Pasul 4: Dai click pe play si selectezi sa ti se deschida cu Ace Stream.

p.s.: Cand dai click pe canal o sa iti arate in partea de sus mai multe opțiuni, gen mai multe surse. Încearcă sa apesi ce cea HD daca este iar logoul sursei de langa calitate ar trebui sa fie un cerc multicolor cu un triunghi in mijloc, acela fiind sursa pentru Ace Stream. Sper ca te.am ajustat, asta in cazul in care meciul e transmis pe tv in ro.

2 răspunsuri:
| KR0NSTADT a răspuns:

Benny Hill?

| bwb explică (pentru KR0NSTADT):

Rau e sa fii prost!