| Angelescu_Ovidiu_1995 a întrebat:

Salut,stie cineva niste tipsrei profesionisti care ofera meciuri de fotbal free sau contra cost?

3 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

SUPER @ BET Pariuri Sportive - https://www.facebook.com/groups/439433069589614/
Pariorii posteaza biletele lor zinice.
Tot acolo poti intra in contact cu pariori de incredere care ofera contra cost informatii

| RzV28 a răspuns:

Exista cateva site-uri profesioniste care au oameni ce se ocupa de ani de zile de pariuri si ofera gratis zilnic ceva ponturi. Acum depinde ce cauti tu, daca vrei sa gasesti doar niste ponturi cote 1.50-3.00 din care tu sa alegi si sa iti faci un bilet sau vrei direct bilete cote bombe in speranta ca te vei imbogati. Eu iti recomand sa joci bilete facute de tine si sa te consulti dupa ponturile de pe siteurile specializate in domeniu. Iti recomand: PariuriX, Pariuri1X2, Intelbet.ro, aceste site-uri ofera zilnic ponturi si au in echipa oameni cunoscuti ai fotbalului care stiu ce inseamna pariurile.

Răspuns utilizator avertizat