| STSickSide a întrebat:

Salut, stie cineva o aplicatie buna pentru sala cu diferite antrenamente care te forteaza sa ajungi la un anumit punct in anumite zile / luni, am 4 luni de cand fac sala si nu sunt multumit de rezultate, in afara de faptul ca am castigat putina forta, mare diferenta nu se vede si nu ma refer la faptul ca nu am devenit hulk in 4 luni ci la faptul ca am absolut aceeas greutate, e adevarat ca nu ma impac cu alimentatia dar poate stie cineva o aplicatie buna pentru high gainers, multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Hrana sanatoasa este vitala in acest caz!

Nici o aplicatie de pe fata pamantului nu poate inlcouii mancarea sanatoasa si diversificata care iti hraneste corpul si ti-l tonifica, alaturi de sport.
Degeaba faci sport daca nu-i dai corpului hrana necesara!