| GuessWho0121 a întrebat:

Stie cineva unde se fac antrenamente(cu pret rezonabil) la tenis in Timisoara? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Incearca la baza sportiva din Giroc, situata intre calea fereta si fosta unitate militara! Eu locuiesc in blocul paralel cu aceasta baza sportiva si mereu aud copii veniti sa invete si sa joace tenis aici!
In speranta ca ti-am putut fi de folos iti doresc o zi buna!

| GuessWho0121 explică (pentru ICPreda):

Multumesc ca mi-ai zis! Nu stii si undeva mai aproape de Calea Sever Bocu?

| ICPreda a răspuns (pentru GuessWho0121):

Cu placere! Doar acest loc din Giroc il stiu, mai multe informatii nu iti pot oferi deoarece eu m-am mutat de curand in Timisoara si inca nu cunosc zona indeajuns!