| DinamoPCH a întrebat:

Stie cumva cineva pe ce site online sau pe ce post tv va fi meciul dinamo-conc. chiajna de pe data de 11. 03. 2013? Funda pentru cel mai rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Salut!
cred ca pe digisport.
cand e sa fie meciul intri pe www.on-line-live.com si iti da acolo sa vezi meciul.
forza dinamo!

| DinamoPCH explică (pentru suffarstar):

Salut! Mersi mult!

| suffarstar a răspuns (pentru DinamoPCH):

Cu placere!

| DinamoPCH explică (pentru suffarstar):

Am gasit..va fii pe dolce sport 1.happy

| suffarstar a răspuns (pentru DinamoPCH):

Mersi ca mi-ai zis si miebig grinwinking

| DinamoPCH explică (pentru suffarstar):

Cu cea mai mare placere..luni, 19:30, dolce sport1! Insa oricum, mi-am luat bilet big grin

| suffarstar a răspuns (pentru DinamoPCH):

Oo! Bravo! Eu din pacate stau deprte de Bucuresti si nu pot merge la meci.

| DinamoPCH explică (pentru suffarstar):

happy

| DinamoPCH explică (pentru suffarstar):

Si eu sunt din Valcea (dar stau in Piatra Neamt: si imi fac cate ceva timp si pentru baietii de la Dinamo

| suffarstar a răspuns (pentru DinamoPCH):

Aha

10 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Hai dinamo! mai asteapta pana vineri