| Ciorobea_Sebastian_1997 a întrebat:

Salut, stiti cumva daca am nevoie de cont pe wrestling-network pentru a viziona live wrestlemania duminica seara?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu ai nevoie de cont. Eu de 3 ani îl văd pe WrestlingNetwork fără cont.

| StevenStallone a răspuns:

Salut! Daca vrei neaparat sa vezi live WM Duminica, nu poti fara sa platesti( sau oricum daca exista vreo modalitate, vreun site, il gasesti foarte greu...) Insa poti vedea WM dupa ce se termina( cam la 2-3 ore ) pe diferite site-uri gratis.
Eu ma uit pe wresltingup.info dar sunt o gramada de site-uri ( poti incerca chiar sa scrii " WrestleMania 32 online" si gasesti )
Oricum live nu cred ca poti sa vezi fara sa platesti pentru ca astia cu site uri gratis inregistreaza show-rile ca sa le vezi in reluare gratis.
PS. Daca tot iti place wrestling-ul si vrei sa faci un bine companiei WWE, fa-ti abonament pe site ( e vreo 10 euro acum) si vezi toate show-rile live si in full HD! Dar pana la urma, daca nu iti permiti sau pur si simplu nu vrei sa le platesti, merge si pe site-uri gratis redifuzate si calitate 480 laughing))
Bafta!