| rap4us a întrebat:

Salut, stiti pe ce post pot urmari meciuri din NBA? Sau spuneti-mi un site...

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Pe Dolce sport se desfasoara meciuri din NBA, iar pe Digi sport meciuri din Euroliga.

5 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Pe Dolce Sport

| Octa00 a răspuns:

Pe Dolce Tv sau Digi Tv mai arata.

| Ghicica_Silviu_1984 a răspuns:

Cooltv

| Alex_Vlad_1998 a răspuns:

Este transmis pe dolce sport de la orele diminetii

| CristyAlex98 a răspuns:

Poti urmari pe Digi Sport 3 sau Dolce Sport 2.De asemenea pe internet poti urmari pe diverse site-uri de streming.Este usor de gasit pe google, scrii de exemplu:live streaming si gasesti mai multe siteuri unde in mod nodmal gasesti si NBA.