| MariaIoana15 a întrebat:

Stie cineva niste site-uri de unde pot viziona online meciuri din Premier League? Va rog sa imi spuneti daca stiti, multumesc. Funda +vot

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Http://premier-league-live.net/live/chelsea-live-stream/channel-1/
Acesta e site-ul, scuze ca nu l-am dat din prima! :D

| MariaIoana15 explică (pentru Ibrahimovic):

Multumesc. Sigur este fara virusi, nu?

| Ibrahimovic a răspuns (pentru MariaIoana15):

Sigur! Daca nu crezi poti testa aici.
https://www.virustotal.com/en/
:)

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Post de televiziune din Romania nu este. Doar Digi Sport mai transmite cate 1-2 meciuri pe etapa.
Poti sa incerci acest site. Instalezi plugin-ul si folosesti Internet Explorer ca sa mearga. La mine merge.
O zi frumoasa!

| CRISS69TM a răspuns:

Cauti meciuri live online si vezi orice meci este transmis in lumea asta, si alte sporturi in afara de fotbal.succes.