| rickyyy a întrebat:

Salut,stiti unde pot duce o colectie de postere,cartonase, abţibilduri cu jucatori romani si straini de fotbal din '94 pentru a fi evaluate si respectiv cumparate? multumesc

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Poti incerca sa le duci tot la un colectionar care stie si care sunt preturile. Nu stiu sa-ti zic cum sa dai de o persoana de genul, cauta pe forumuri, blog-uri dedicate acestui Hobby.

| emidin20 a răspuns:

Salut in Romania nu ai sa gasesti asa ceva doar siteuri unde poti vinde anumite lucruri si pe siteurile acelea ai sa gasesti multi colectionari de anumite feluri postere, cartonase, abtibilduri, etc, etc, etc.O zi buna!