| DracoMadalin00 a întrebat:

Sunt baiat, am 1.70 si fac volei de o luna. Tata are 1.78 si mama 1.64.Credeti ca pot ajunge la 1.75-1.80?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, maicamea are 1.65 cred si eu am 1.90 laughing deci ai toate sansele. Depinde pe cine mostenesti.

| DomnulKat a răspuns:

Da, inaltimea este mostenita genetic, insa o poti modifica prin diferite sporturi.

| Gemini25 a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai. Baietii pot creste si pana la varsta de 21 de ani.

| Aladin96 a răspuns:

Depinde de varsta... Daca ai trecut de 19 nu cred ca mai ai vreo sansa...