| champ005 a întrebat:

Salut sunt din Constanta si as vrea sa stiu unde pot sa fac fotbal am 12 ani si as vreea un club la care sa nu fie rromi si nici antrenori batuti in cap ca la alte cluburi fotbal joc bine, am fost luat la echipa scolii in fiecare an.In legatura cu clubul as vrea sa stiu care e taxa, unde este clubul si daca fac antrenamente si in timpul veri pentru ca stiu ca sunt cluburi care nu fac in timpul veri. Dar repet foarte IMPORTANT sa nu fie rromi... Dau funda pentru cel mai bun raspuns!big grin

1 răspuns:
| matryko a răspuns:

Mergi la Farul constanta la juniori...E bine acolo. Nu e o taxa mare!