| iKireS a întrebat:

Salut, sunt in cautare de niste ghete de fotbal pentru teren sintetic/artificial in maxim 300 lei. Ce brand-uri recomandati? Am auzit ca Puma face niste ghete comfortabile insa nu stiu ce sa aleg, dau funda!

3 răspunsuri:
| Anonimul222322 a răspuns:

Https://www.decathlon.ro/ghete-fotbal-agility-900-hg-id_8496164.html eu le am și sunt foarte bune au și șoseta țin piciorul foarte bine când dai un șut cu ele se duce mingea torpila... Dacă nu încearcă aici https://www.sportvision.ro/ghete-fotbal/307336-jr-superfly-6-club-tf foarte buni și ăștia dacă ești mai fițos și nu îți plac cei de la decathlon. Iar ce ai spus tu de la puma sunt de tot rahatul nu își merita banii

| denisTiky a răspuns (pentru denisnic55):

M-am ras vreo 10 minute incontinuu de ghetele de fotbal date de tine (=